Jak co roku Starforce to nie tylko okazja do prelekcji, zakupu gadżetów oraz dyskusji, ale przede wszystkim okazja do spotkań fanów z całej Polski. Tak będzie i tym roku, a nam miło przedstawić organizacje, które wspomagają nas w współtworzeniu całego wydarzenia.


 

Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen

Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen – jeden z najstarszych fanklubów w Polsce, który już prawie od 12 lat prężnie działa na terenie Dolnego Śląska i okolic. Pojawiają się na imprezach tematycznych, konwentach oraz eventach charytatywnych. Fanklub systematycznie zwiększa liczbę członków, którzy posiadają stroje ze świata Star Wars. Na naszej imprezie będziecie mogli zobaczyć między innymi pilota Rebelii, komandosa Rebelii z Endoru oraz grupę Jedi i Klona. Dodatkowo, zapraszamy na dwa punkty programu przygotowane przez naszych gości z południa: konkurs filmowy oraz otwartą dyskusję na temat starego i nowego kanonu.

11948244_1176073779085330_1503228019_n


Manda`Yaim – Polska Społeczność Mandalorian

Manda`Yaim – Polska Społeczność Mandalorian to istniejąca od 2007 roku organizacja, która zajmuje się szeroko pojętą tematyką Mandalorian – wojowniczej „społeczności” z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Na co dzień z ich działalnością można zapoznawać się na łamach ich strony, mandayaim.com która jest dosyć kompletnym centrum informacji na temat Mandalorian i wszystkiego co z nimi związane, poza tym chętnie zajmują się także działalnością cosplayową na konwentach, festiwalach fantastyki i innych tego typu akcjach. Na StarForce stawią się oczywiście w swych mandaloriańskich zbrojach oraz ze swym obozem – będzie także można wziąć udział w organizowanej przez nich grze terenowej!

logo_MadnaYaim biale-przezroczyste tło